Про підсумки виконання бюджету міста Новомосковська за 9 місяців 2017 року

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вимог  Бюджетного  кодексу України, з метою підвищення рівня відповідальності заступників міського голови, керівників галузевих управлінь, відділів та комітетів виконавчого комітету міської ради, зі змінами та доповненнями виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Взяти до відома звіт про підсумки виконання показників бюджету міста Новомосковська за 9 місяців 2017 року, що додається, та направити його в установленому порядку до міської ради.

2. Доручити фінансовому управлінню міської ради (Т.Д.Дакова) подати матеріали виконання бюджету міста Новомосковська за  9 місяців 2017 року на розгляд міської ради.

3. Заступникам міського голови, керівникам управлінь, відділів та комітетів виконавчого комітету міської ради - головним розпорядникам  коштів місцевого бюджету підвищити відповідальність керівників підпорядкованих установ та організацій щодо попереднього та поточного контролю за цільовим та ефективним використанням коштів і матеріальних цінностей, достовірністю звітності, а також збереженням державного майна; посилити внутрішній фінансовий контроль в управліннях, відділах,  у розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів на всіх стадіях бюджетного процесу у відповідності до статей 22, 26 Бюджетного кодексу України.

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти  на заступників міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень, контроль залишаю за собою.

5. Загальному відділу виконавчого комітету міської ради (О.К.Грудська) надати відповідальним особам дане рішення для виконання.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                            С.Г. Горошко