Про підсумки виконання бюджету міста Новомосковська за 2016 рік

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вимог  Бюджетного  кодексу України, з метою підвищення рівня відповідальності заступників міського голови, керівників галузевих управлінь, відділів та комітетів виконавчого комітету міської ради, зі змінами та доповненнями виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Схвалити звіт щодо виконання показників бюджету міста Новомосковська за 2015 рік та направити його в установленому порядку на розгляд та затвердження до міської ради.

2. Доручити фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради подати матеріали щодо виконання бюджету міста Новомосковська за 2015 рік на розгляд міської ради.

3. Заступникам міського голови, керівникам управлінь, відділів та комітетів виконавчого комітету міської ради - головним розпорядникам  коштів місцевого бюджету підвищити відповідальність керівників підпорядкованих установ та організацій щодо попереднього та поточного контролю за цільовим та ефективним використанням коштів і матеріальних цінностей, достовірністю звітності, а також збереженням державного майна; посилити внутрішній фінансовий контроль в управліннях, відділах,  у розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів на всіх стадіях бюджетного процесу у відповідності до статей 22, 26 Бюджетного кодексу України.

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти  на заступників міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень, контроль залишаю за собою.

5. Загальному відділу виконавчого комітету міської ради (О.К.Грудська) надати відповідальним особам дане рішення для виконання.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                            С.Г. Горошко