I сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про перерахування залишків коштів з рахунків спеціального фонду, що втратили бюджетне призначення, до загального фонду бюджету міста Новомосковська
Відповідно до Конституції України, керуючись Законом України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 57 та 78 Бюджетного кодексу України  міська  рада           ВИРІШИЛА:
1.Залишки коштів на рахунках спеціального фонду бюджету №31526931700030 у сумі 296364,57 грн., операції за якими не здійснювались тривалий час у зв’язку із зміною законодавства та втратили свої бюджетні призначення, перерахувати до загально фонду бюджету міста Новомосковська.
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку та бюджету міста, координацію роботи  по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови - начальника фінансового управління Т.Д.Дакову.

Підготував:
Заступник міського голови –                                       Т.Д.Дакова
начальник фінансового управління
Узгоджено:
Секретар міської ради
Голова постійної комісії
з питань планування соціально -
економічного розвитку та бюджету міста

Начальник юридичного управління