X сесія VII скликання

Про перепрофілювання методичного кабінету та психолого – медико – педагогічної консультації при управлінні освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Керуючись п.30  ч. 1 ст. 26 Закону України від 21.05.1997р. №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання наказу Міністерства освіти і науки від 08.12.2008р. № 1119 «Про затвердження Положення про районний (міський) методичний кабінет (центр)», від 07.07.2004р. № 569 «Про затвердження Положення про центральну та республіканську (автономна Республіка Крим) обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого – медико – педагогічні консультації», з метою створення належних умов функціонування галузі освіти щодо надання методичної та корекційної допомоги, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Перепрофілювати міський методичний кабінет при управлінні освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради шляхом виведення з його складу психолого – медико – педагогічної консультації.

2. Затвердити штатні одиниці міського методичного кабінету у кількості 7,5 шт. од.

3. Для забезпечення роботи з дітьми, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку перепрофілювати психолого – медико – педагогічну консультацію при управлінні освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради шляхом виведення її зі складу методичного кабінету.

4. Затвердити штатні одиниці  психолого – медико – педагогічної консультації у кількості 1,5 шт.од.

5. Рішення Новомосковської міської ради № 1047 від 25.03.2014р. «Про створення Комунального закладу «Новомосковський науково – методичний кабінет» вважати таким, що втратило чинність.

6. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти Павлік О. С.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.Н.

Секретар міської  ради                                                         С.Г. Горошко