Про переоформлення та продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 22.07.2009 р. № 132 ФОП Полоса В.М.

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Полоси Володимира Миколайовича від 27.05.2019р. № 004398/19, керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п.а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. В зв’язку з купівлею - продажем рекламного засобу (щитова, двостороння, окремо розташована рекламна конструкція (біл-борд) S = 7,7 м2), за адресою: вул. Сучкова, на в’їзді в місто, зі сторони НМТЗ (конструкція №1), переоформити дозвіл на розміщення зовнішньої реклами від 22.07.2009р. № 132 з ТОВ «Новомосковська спортивна база» на ФОП Полоса Володимир Миколайович.

2. Продовжити ФОП Полоса В. М. термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 22.07.2009р. № 132, строком на 1 (один) рік.

3. ФОП  Полоса В. М. в п’ятиденний термін з дати прийняття даного рішення укласти з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради договір на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інфраструктури та інвестицій виконавчого комітету Новомосковської міської ради, контроль на заступника Новомосковського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Морозова К. М.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО