Про переоформлення та продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 16.07.2008 р. № 127 ФОП Адамян А.А.

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Адамян Амаяка Акоповича від 12.10.2018 № 007707/18, керуючись ст. 144 Конституції України,   ст. 16 Закону України «Про рекламу», п.а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України     від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. В зв’язку з купівлею-продажем рекламного засобу (щитовий, двосторонній, світловий, окремо розташований рекламний засіб (сіті-лайт) S = 2,8 м2), за адресою: вул. Сучкова, в районі буд. № 196, на узбіччі дороги, переоформити дозвіл на розміщення зовнішньої реклами від 16.07.2008р. № 127 з ФОП Ситник Леоніда Михайловича на ФОП Адамян Амаяк Акопович.

2. Продовжити ФОП Адамян А.А. термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 16.07.2008р. № 127, строком на 1 (один) рік.

3. ФОП  Адамян А. А. в п’ятиденний термін з дати прийняття даного рішення укласти з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради договір на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами управління економіки (Надточеєва В. А.), контроль на заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва Морозова К. М.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО