IX сесія VII скликання

Про передачу прав Замовника по об’єкту «Реконструкція площі ім. Леніна (площа Героїв)в м. Новомосковську (І та ІІ черги будівництва). Корегування»

Керуючись ст. 26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», для здійснення реконструкції площі Героїв (об’єкт «Реконструкція  площі ім. Леніна (площа Героїв) в м. Новомосковську (І та ІІ черги будівництва). Корегування»), Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати права Замовника по об’єкту «Реконструкція площі ім. Леніна (площа Героїв) в м. Новомосковську (І та ІІ черги будівництва). Корегування» управлінню капітального будівництва облдержадміністрації.

2. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Новомосковської міської ради передати безкоштовно управлінню капітального будівництва облдержадміністрації проектно-кошторисну документації по об’єкту «Реконструкція площі ім. Леніна (площа Героїв) в м. Новомосковську (І та ІІ черги будівництва). Корегування» для здійснення реконструкції.

3. Після отримання експертного звіту по вищезазначеному об’єкту, передати його управлінню капітального будівництва облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Ю.В. Карачевцева.

Секретар міської ради                                                С.Г.Горошко