ХІІІ сесія VIІ скликання

Про передачу прав Замовника по об’єкту «Капітальний ремонт благоустрою та утеплення фасадів будівлі середньої загальноосвітньої школи №6 за адресою: вул. З. Білої, 6 м. Новомосковськ Дніпропетровської області. Коригування»

Керуючись ст. 25, 26 Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст.89, ст.93 Бюджетного кодексу України для здійснення капітального ремонту благоустрою та утеплення фасадів будівлі середньої загальноосвітньої школи №6 за адресою: вул. З. Білої, 6, м. Новомосковськ Дніпропетровської області, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати права Замовника по об’єкту «Капітальний ремонт благоустрою та утеплення фасадів будівлі середньої загальноосвітньої школи №6 за адресою: вул. З. Білої, 6, м. Новомосковськ Дніпропетровської області. Коригування» управлінню капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

2. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради передати безкоштовно управлінню капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Капітальний ремонт благоустрою та утеплення фасадів будівлі середньої загальноосвітньої школи №6 за адресою: вул. З. Білої, 6, м. Новомосковськ Дніпропетровської області. Коригування» для капітального ремонту.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста (Карачевцев Ю. В.), контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екологічних проблем (Лєбєдєв Р.Г).

Секретар міської ради                                                 С. Г. Горошко