X сесія VII скликання

Про передачу прав Замовника по об’єкту «Будівництво набережної по вул. Паланочній від житлового будинку № 69 до вул. Леваневського в м. Новомосковську»

Керуючись ст.30 ч.1, 26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», для здійснення будівництва набережної по вул. Паланочній в м. Новомосковську, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати права Замовника по об’єкту «Будівництво набережної по вул. Паланочній від житлового будинку № 69 до вул. Леваневського в м. Новомосковську» Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

2. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради передати безкоштовно Дніпропетровській обласній державній адміністрації проектно-кошторисну документації по об’єкту «Будівництво набережної по вул. Паланочній від житлового будинку № 69 до   вул. Леваневського в м. Новомосковську» для здійснення реконструкції.

3. Після отримання експертного звіту по вищезазначеному об’єкту, передати його Дніпропетровській обласній державній адміністрації

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Ю.В.Карачевцева.

Секретар міської ради                                                С.Г.Горошко