IV сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про передачу повноважень щодо оренди комунального майна

З метою ефективного та раціонального використання окремої спеціалізованої техніки, що належить до комунальної власності м. Новомосковська, керуючись п.31 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 4 ч. 4 ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» Новомосковська міська рада,-

В И Р І Ш И Л А:

1.   Передати управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради повноваження щодо самостійного (без відповідного рішення сесії міської ради) надання в короткострокову оренду комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» без права пролонгації спеціалізовані транспортні засоби:

- автогрейдер SHANTUI SG21-3 (технічний паспорт № 010367, державний номерний знак 411-43 АЕ);

- міні навантажувач Bobcat S450 (технічний паспорт № 010366, державний номерний знак № 411-42 АЕ).

2. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради (Устименко С.Д.) розірвати з комунальним підприємством «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» (Пивоваров С.Г.) договори оренди зазначеного вище комунального майна.

3. Виконання даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради Устименка С.Д.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В.

Секретар міської ради                                                          С. Г. Горошко