ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХVІ сесія VIІ скликання

Про передачу палацу культури «Металург» у комунальну власність територіальної громади м. Новомосковська
Керуючись п. 31, п. 51 ст.26, п.5 ст. 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 17, ст. 22 Закону України «Про культуру», ст. 13 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», Закону України «Про приватизацію державного майна», Постанови КМУ від 12 листопада 1998 р. № 1775 «Про нормативи забезпечення населення клубними закладами», з метою створення сприятливих умов національно-культурного розвитку, збереження національно-культурної спадщини, задоволення інтелектуальних та духовних потреб мешканців міста, вирішення питань, пов’язаних з розвитком базової мережі закладів культури м.Новомосковська та реалізації культурно-мистецьких проектів комунальними закладами культури, що фінансуються з місцевого бюджету, Новомосковська міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Уповноважити управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради звернутись до Фонду Державного майна України щодо передачі палацу культури «Металург», який належить до державної власності та знаходиться на балансі ПАТ «ІНТЕРПАЙП НМТЗ» за адресою: 51200, Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Паланочна, 6 у комунальну власність територіальної громади м. Новомосковська.

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери, контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціально захисту населення.

 

Секретар міської ради                                                          С. Г. Горошко