ПРОЕКТ РІШЕННЯ

XI сесія VII скликання

Про передачу на баланс ДЮСШ футбольного поля

Керуючись підпунктом 31  пунктом 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею  136 Господарського  кодексу України, Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995р. № 786 «Про методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу»,  рішенням Новомосковської міської ради від 09.08.2012р. № 608 «Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 07.06.2007р. № 332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», з метою подальшого вдосконалення управління майном, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Передати з балансу управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Павлік О.С.) на праві господарського відання  на баланс ДЮСШ (Іщенко Є.Є.) футбольне поле загальною площею 2604 кв.м. з завершенням будівельних робот по проекту: «Реконструкція спортивного майданчика середньої загальноосвітньої школи № 2 по вул. Червоноармійській, 19, м. Новомосковськ, Дніпропетровської області».

2.Дозволити управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради укладати  договори про платну погодинну оренду футбольного поля з юридичними та фізичними особами.

2.1.Орендну плату за орендуєме комунальне майно зараховувати на спеціальний рахунок управління освіти.

2.2. Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради від отриманої орендної плати відраховувати 50  відсотків до міського бюджету Новомосковської міської ради.

3.Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти –  Павлік О.С.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери В.М.Ляшок. 

 

Секретар міської  ради                                                         С.Г. Горошко