ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХV сесія VIІ скликання

Про передачу на баланс

Керуючись ст. 60 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішень Дніпропетровської обласної ради від 01.12.2017 року №293-11/VII «Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області» та від 16 березня 2018 року №331-12/VII «Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області», розглянувши лист департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 27.03.2018 Вих. № 1283/0/112-18, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати з балансу Управління житлово - комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради (Сігіда С.Ю.) на праві господарського відання Комунальному підприємству «НОВОМОСОКВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради  бульдозер самохідний гусеничний SHANTUI SD 16 у комплекті з навісним обладнанням за актами приймання-передачі.

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста (Карачевцев Ю.В.), контроль – на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста (Фрейдін О.В.).

 

Секретар міської ради                                                           С.Г. Горошко