ХХ сесія VІI скликання

Про передачу міні-навантажувача Bobcat S450 AV9V11156 на баланс комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради

З метою забезпечення ефективного здійснення виробничої діяльності комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради, керуючись ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.  Передати з балансу Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на баланс комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради майно – міні-навантажувач Bobcat S450 AV9V11156 , що належить до комунальної власності територіальної громадим. Новомосковська, відповідно до вимог чинного законодавства.

2. Рішення Новомосковської міської ради № 793 від 30.11.2018 р.
«Про передачу спецтехніки на баланс комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови (Ковальов Д.А.), контроль – на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем (Сидочук О.С.).

Секретар міської ради                                                                                С.Г.ГОРОШКО