ХХ сесія VІI скликання

Про передачу майна, що знаходиться на балансі комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня»

Керуючись ст. ст. 26,59-60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 78, 137 Господарського кодексу України, рішенням Новомосковської міської ради від 02.12.2011 р. № 378 «Про передачу майна», з метою раціонального використання майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати майно комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з балансу Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» на баланс Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради відповідно до Додатку 1.

2. Затвердити склад комісій для передачі майна Додаток 2.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління, контроль – на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                                                С.Г. ГОРОШКО