ХХ сесія VІI скликання

Про передачу майна, що знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня»

Відповідно до п. 51 ч. 1 ст. 26, ст. 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 137 Господарського кодексу України, враховуючи лист головного лікаря Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» від 23.11.2018 року №224/7 та з метою раціонального використання майна територіальної громади міста, Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати згоду Комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» передати на безоплатній основі на баланс Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» основні засоби та малоцінні необоротні матеріальні активи згідно з Додатком 1.
  2. Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Гінкота Л.В.) та головному лікарю Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» (Сіренко Н.Г.) здійснити передачу зазначеного майна, забезпечити оформлення відповідних документів та внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління (Дакова Т.Д.), контроль – на постійну депутатську комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

Секретар міської ради                                                                                С.Г.ГОРОШКО