ХV сесія VIІ скликання

Про передачу майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, та знаходиться на балансі Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» на баланс Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради

Керуючись ст. ст. 26,59-60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 78, 137 Господарського кодексу України, рішенням Новомосковської міської ради від 02.12.2011 р. № 378 «Про передачу майна», з метою раціонального використання майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати майно комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з балансу Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» на баланс Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради відповідно до Додатку 1.

2. Виконуючому обов’язки головного лікаря Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» Сіренко Н.Г. та начальнику Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради Сігіді С.Ю. здійснити передачу зазначеного майна, забезпечити оформлення відповідних документів та внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на в.о. головного лікаря Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» Сіренко Н.Г. та начальника Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради Сігіду С.Ю.

4. Контроль по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

Секретар міської ради                                                                        С.Г.Горошко