VIII сесія Новомосковської міської ради VII скликання

Про передачу майна, що належіть до власності територіальної громади м. Новомосковська з балансу на баланс

Для більш ефективного використання та управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська та керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», VII скликання Новомосковської міської ради від 21.12.2016 р. № 231 «Про ліквідацію Комунальної організації «Комітету у справах сім’ї та молоді Новомосковського міськвиконкому», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати на баланс Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради нерухоме майно, що належіть до власності територіальної громади м. Новомосковська, нежитлове приміщення на першому поверсі будинку вул. Велика Ковалівка буд. 6, м. Новомосковська, площею  118,9 м. кв.

2. Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради прийняти на баланс нежитлове приміщення на першому поверсі будинку вул. Велика Ковалівка буд. 6, м. Новомосковська, площею  118,9 м. кв.

3. Передати на баланс  Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконкому Новомосковської міської ради майно згідно додатка 1.

4. Передати на баланс  Управлінню праці та соціального захисту населення виконкому Новомосковської міської ради майно згідно додатка 2.

5. Передати на баланс  комунального позашкільного навчального закладу «Новомосковська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» майно згідно додатка 3.

6. Уповноважити ліквідаційну комісію  Комунальної організації«Комітет у справах сім’ї та молоді Новомосковського міськвиконкому» підготувати акти прийому-передачі майна комітету у справах сім’ї та молоді Новомосковського міськвиконкому, згідно додатків 1,2,3.

7. Координацію роботи за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М., контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення Земляного С.В.

Секретар міської ради                                                          С.Г.Горошко