X сесія VII скликання

Про передачу магістрального водоводу 1000 мм Дніпропетровськ-Новомосковськ в господарське відання комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал»

На виконання рішення V сесії VII скликання Новомосковської міської ради від 18.08.2016 р. № 158 «Про надання попередньої згоди на передачу водоводу 1000 мм Дніпропетровськ-Новомосковськ», Акта приймання-передачі водоводу дніпрової води 1000 мм від 1-го світлофора проспекту Слобожанського ( ім. Газети «Правда») до ВНС –ІІІ підйому вул. Сучкова, 118 м. Новомосковськ від 27.02.2017 р.,  з метою підвищення якості комунальних послуг, що надаються населенню, створення належних умов для сталої роботи комунального підприємства, з метою подальшого вдосконалення управління майном, що належить до спільної власності територіальної громади міста Новомосковська, відповідно до ст., ст. 136 Господарського кодексу України, керуючись п. 31 ст. 26, п. ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в України» Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради прийняти на баланс магістральний водовід дніпрової води 1000 мм від 1-го світлофора проспекту Слобожанського ( ім. Газети «Правда») до ВНС –ІІІ підйому вул. Сучкова, 118 вартістю 1 050 282,00 грн. (без НДС).

2. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради передати в господарське відання комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал» магістральний водовід дніпрової води 1000 мм від 1-го світлофора проспекту Слобожанського ( ім. Газети «Правда») до ВНС –ІІІ підйому вул. Сучкова, 118 вартістю 1 050 282,00 грн. (без ПДВ).

3. Створити комісію по передачі магістрального водоводу  дніпрової води 1000 мм від 1-го світлофора проспекту Слобожанського ( ім. Газети «Правда») до ВНС –ІІІ підйому вул. Сучкова КП «Новомосковськ водоканал» у складі:

Голова комісії – Карачевцев Ю. В. перший заступник міського голови з питань народно – господарського комплексу міста

Члени комісії:

Головко О. М. – начальник КП «Новомосковськ водоканал»

Кондратенко І. А. – головний бухгалтер КП «Новомосковськ водоканал»

Сігіда С. Ю. - начальник управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва  Новомосковської міської ради

Соснова Н.В. –  в.о. головного бухгалтера управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва  Новомосковської міської ради

4. Вищезазначеній комісії затвердити акт приймання-передачі рішенням виконкому Новомосковської міської ради.

5. Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал» збільшити статутний фонд та внести зміни до статуту підприємства на суму прийнятого майна, в установленому законом порядку.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В. та постійну комісію Новомосковської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                           С.Г.Горошко