ХІХ сесія VII скликання

Про передачу контейнерів в господарське відання міському комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств»

З метою підвищення якості комунальних послуг, що надаються населенню, створення належних умов для сталої роботи міського комунального підприємства, відповідно ст. 78 та ст. 163  Господарського кодексу України, керуючись п. 31 ст. 26, п. 2 ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Управлінню житлово – комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради передати в господарське відання міському комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» контейнери для збору побутових відходів (об’єм – 1,1 м3, кількість - 50 шт.) вартістю – 365000,00 грн.

2. Управлінню житлово – комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради та міському комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» привести балансовий облік у відповідність до вимог чинного законодавства.

3. Міському комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» збільшити статутний фонд та внести зміни до статуту підприємства на суму переданого майна, в установленому законом порядку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови та постійну комісію Новомосковської міської ради з питань житлово - комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                          С.Г.ГОРОШКО