ХХ сесія VІI скликання

Про передачу комунального майна на баланс КЗ «Новомосковська ЦМЛ»

Розглянувши лист головного лікаря КЗ «Новомосковська центральна міська лікарня» Сіренко Н.Г. від 21.08.2019 р. №154/1, щодо передачі на баланс нежитлового приміщення, що розташоване за адресою вул. Сучкова, 40, загальною площею 496,0 кв.м., керуючись п.31 ч.1 ст.26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради передати на баланс Комунальному закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» за актами приймання-передачі нежитлове приміщення, яке знаходиться за адресою вул. Сучкова, 40, загальною площею 496,0 кв. м. (будівля офтальмологічного відділення).
  2. Затвердити в новій редакції Додаток 6 «Перелік об’єктів нерухомого майна, що  належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» до рішення міської ради від 12.03.2018 р. №585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (додається)
  3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови, контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                                                С.Г. ГОРОШКО