ХІХ сесія VII скликання

Про передачу функцій замовника та надання згоди на проведення будівельних робіт

З метою забезпечення проведення будівельних робіт, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року №466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» (зі змінами), Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати функції замовника за об’єктами «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Курченко м. Новомосковськ Дніпропетровської області» та «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Дружби в м. Новомосковськ Дніпропетровської області» департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

2. Надати згоду на проведення будівельних робіт департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації за об’єктами «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Курченко м. Новомосковськ Дніпропетровської області» та «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Дружби в м. Новомосковськ».

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови, контроль – на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                          С.Г.ГОРОШКО