ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про організацію роботи щодо надання соціальних послуг мешканцям міста

Заслухавши та обговоривши інформацію директора  центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Роздайбіди І.А., з метою поліпшення соціального захисту самотніх громадян, у яких повністю втрачена або знижена здібність до самообслуговування, забезпечення їх прав на достатній життєвий рівень, надання їм всебічної допомоги, керуючись ст. 34 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Інформацію директора центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Роздайбіди І.А. про організацію роботи щодо надання соціальних послуг мешканцям міста прийняти до відома.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.):

- продовжити роботу з призначення та фінансування щомісячної компенсаційної виплати непрацюючим фізичним особам (працездатного віку або пенсіонерам), які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, які обслуговуються соціальними службами);

- забезпечувати  проведення  атестації соціальних працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  відповідно до Порядку атестації, затвердженого наказом Мінпраці України від 25.08.06 № 263 та зареєстрованого в Мін’юсті України   05.10.06   за    № 1155/11435.

3. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (Мішина Л.М):

- продовжити роботу по виявленню осіб, які потребують соціальної, психологічної та юридичної допомоги;

- забезпечувати надання послуг, підвищення рівня добробуту особам, які цього потребують, а також їхній адаптації до соціального середовища.

4. Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді (Роздайбіда І.А.):

- продовжити роботу з надання соціальних послуг сім`ям (особам), які опинилися в складних життєвих обставинах;

- забезпечувати проведення атестації соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відповідно до Порядку атестації соціальних працівників, інших фахівців, що надають соціальні та реабілітаційні послуги, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 01.10.2012 № 612.    

5. Організацію   виконання  даного   рішення   покласти   на  управління   праці   та соціального захисту населення (Горбач Г.М.), територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (Мішина Л.М.),  центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді (Роздайбіда І.А.), контроль - на в.о. заступника міського голови з питань соціального захисту населення та   розвитку соціально-культурної сфери Іванова О.О.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                     С.Г. Горошко