ХІІ сесія VIІ скликання

Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська

Керуючись Постановою КМУ від 04.10.1995 №786  «Про  Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу» та Постановою КМУ від 10.08.1995р. №629 «Про затвердження Методики оцінки об'єктів оренди, Порядку викупу орендарем оборотних матеріальних засобів та Порядку надання в кредит орендареві коштів та цінних паперів, з метою вдосконалення відносин пов'язаних з орендою  комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська, ефективності його використання та збереження та керуючись ст.26 ч.1 п.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок передачі в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська (додаток 1).

2. Затвердити типовий договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська (додаток 2).

3. Затвердити  Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна, що належить  до комунальної власності територіальної

громади міста Новомосковська (додаток 3).

4. Затвердити  Порядок проведення конкурсу на право оренди майна, що  належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська (додаток 4).

5. Затвердити Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності (додаток 5).

6. Затвердити Перелік нерухомого майна, що  належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська та надати функції балансоутримувачів  відповідно  додатку (додаток 6).

7. Уповноважити балансоутримувачів  на укладання договорів оренди комунального майна.

8. Майно, що  належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська надається в оренду (суборенду) виключно за рішенням Новомосковської міської ради.

9. Орендна плата за використання комунального майна зараховується:

50% - до місцевого бюджету, 50% - на спеціальні рахунки  бюджетних установ, закладів, що фінансуються з місцевого бюджету та  для комунальних підприємств -70% на їх спеціальні рахунки, 30% до місцевого бюджету.

10. Покласти персональну відповідальність за нарахування та отримання орендної плати, а також за перерахування  орендної плати до місцевого бюджету на керівників підприємств, установ, організацій, які є отримувачами  орендної плати.

11. Орендодавцям  комунального майна  протягом місяця з дня офіційного оприлюднення даного рішення  укласти  додаткові угоди до існуючих договорів  оренди комунального майна з урахуванням вимог цього рішення.

12. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради постійно проводити  інвентаризацію та облік комунального майна, яке є власністю територіальної громади міста Новомосковська .

13. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес – служби виконавчого комітету Новомосковської міської ради оприлюднити у десятиденний строк дане рішення в засобах масової інформації.

14. Вважати такими, що втратили чинність:

- рішення  Новомосковської міської ради від 15.04.2011р. №180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради»;

- рішення  Новомосковської міської ради від  07.06.2007р. №332 "Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста";

- рішення  Новомосковської міської ради від 14.05.2008р. №538 «Про внесення змін в «Методику розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, яке є власністю територіальної  громади  м. Новомосковська»;

- рішення  Новомосковської міської ради від 25.03.2014р. №1037 «Про викладення додатку до рішення Новомосковської міської ради від 26.06.2013р.  № 824 в новій редакції»;

- рішення  Новомосковської міської ради від 09.08.2012р. №608 «Про внесення змін до рішення сесії Новомосковської міської ради від 07.06.2007 року №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста».

15. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста.

В.о  міського голови,

секретар міської ради                                                                               С.Г.Горошко