ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про облаштування пішохідного переходу та установлення дорожніх знаків на перехресті вул. Плеханова та Технічної

Розглянувши  колективне звернення мешканців міста,  з метою забезпечення безпеки дорожнього руху, попередження дитячого травматизму, усунення причин і умов вчинення дорожньо-транспортних пригод та підвищення рівня дорожньої дисципліни на території міста Новомосковська, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 6 Закону України «Про дорожній рух», відповідно до вимог ДСТУ №3587-97, ДСТУ № 4100-2002,  виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Комунальному підприємству  «Новомосковський комбінат комунальних підприємств»(Пивоваров С.Г.) облаштувати пішохідний перехід з установленням дорожніх знаків  5.35.1 і 5.35.2 «Пішохідний перехід» - 4 од. та нанесенням дорожньої розмітки 1.14.1 «зебра»  на перехресті вул. Плеханова та Технічна в термін до 31.08.2017 року згідно схеми розміщення (додаток ).

2. Комунальному підприємству  «Новомосковський комбінат комунальних підприємств»(Пивоваров С.Г.)  установити дорожні знаки:  3.29 «Обмеження максимальної швидкості 40 км/год.» - 2 од. та 1.33 «Діти» - 2 од. на перехресті вул. Плеханова та Технічна в термін до 31.08.2017 року згідно схеми розміщення (додаток ).

3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління транспорту та зв’язку (Поздняков М.А.), контроль – на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.Горошко