X сесія VII скликання

Про незастосування процедур банкрутства до Комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго»

Керуючись статтями 25, 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 5, пунктами 1,2  85 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, з метою захисту від банкрутства Комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго», яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Вживати заходів для запобігання банкрутству Комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго», що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська.

2. Не застосовувати до  Комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго», що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська (Код ЄДРПОУ 03342190), передбачені Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” процедури.

3. Звернутися до Господарського суду Дніпропетровської області з клопотанням про припинення провадження у справі № 904/5299/17 щодо банкрутства Комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго», яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська (Код ЄДРПОУ 03342190), передбачених Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

4. Відповідальність за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста  Карачевцева Ю.В.

5. Координацію виконання цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем (голова – Лєбєдєв Р.Г.)

Секретар міської ради                                                          С. Г. Горошко