X сесія VII скликання

Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою Професійно-технічному училищу № 48

Розглянувши клопотання юридичної особи – Професійно - технічного училища № 48 про надання згоди  на розроблення технічної документації із землеустрою, надані матеріали, керуючись ст. 12, ст.  79-1, п.1 ст.122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 55 Закону України «Про землеустрій», п. 3 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» та враховуючи висновок та доручення комісії з питань містобудування, землекористування та  архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

I. Надати згоду на відновлення меж земельної ділянки шляхом розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  Професійно-технічному училищу № 48 м. Новомосковська (ідентифікаційний код 02541763), земельна ділянка площею 1,2325 га, розташована за адресою: м. Новомосковськ, вул. Леваневського 27А, яка знаходиться в користуванні  на підставі Державного акту на право постійного користуванні землею (II-ДП № 000707), виданого відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 26.11.1997р. № 1091 та зареєстрованого в Книзі записів Державних актів на право постійного користування землею від 08.12.1997р. НМ № 193.

II. Професійно-технічному училищу № 48 замовити розроблення відповідної технічної документації із землеустрою в організаціях, що мають відповідні ліцензії та погодити її в установленому чинним законодавством порядку.

IІІ. Відповідним установам внести зміни до земельно - кадастрової реєстрації.

ІV. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та  архітектури (Барсук М.О.), координацію та виконання на першого заступника міського голови (Карачевцева Ю.В.)

Секретар міської ради                                                            Горошко С.Г.