ХІІІ сесія VIІ скликання

Про надання згоди на передачу майна, що знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради»

Враховуючи лист Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» від 22.02.2018р., рішення Новомосковської міської ради від 02.12.2011р. №378 «Про передачу майна», керуючись п.31 ч.1  ст.26, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою раціонального використання майна територіальної громади міста Новомосковська, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Комунальному некомерційному підприємству «Новомосковська міський центр первинної медико-санітарної допомоги» надати згоду на безоплатну передачу на баланс Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» майна (основні засоби, матеріальні цінності), що знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Новомосковська міський центр первинної медико-санітарної допомоги», згідно Додатку 1, для забезпечення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Новомосковська.

2. Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Новомосковська міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Гінкоті Л.В.) та виконуючому обов’язки головного лікаря Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради»  (Юрковій О.Ю.) здійснити передачу – приймання комунального майна, зазначеного в Додатку №1.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти  на головного  лікаря  Комунального  некомерційного  підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» - Гінкоту Л.В. та в.о. головного лікаря комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» - Юркову О.Ю.

4. Контроль по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

Секретар міської ради                                                С.Г. Горошко