ХІІІ сесія VIІ скликання

Про надання попередньої згоди на передачу мереж та споруд системи водопостачання

З метою забезпечення мінімального рівня соціальних потреб та гарантованого державою мінімального рівня соціальних послуг мешканцям смт. Меліоративне, враховуючи звернення голови Меліоративнівської селищної ради №535/0/1-18 від 21.02.2018 щодо наміру прийняття на безоплатній основі до комунальної власності територіальної громади смт. Меліоративне мереж та споруд системи водопостачання, керуючись статтями 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати попередню згоду на передачу мереж та споруд системи водопостачання (за допомогою яких забезпечується надання комунальних послуг з водозабезпечення мешканців селища Меліоративне) згідно додатку, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Новомосковська та знаходяться на балансі Комунального підприємства «Новомосковськ водоканал», до комунальної  власності територіальної громади смт. Меліоративне Новомосковського району Дніпропетровської області.

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста, контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                 С. Г. Горошко