Про надання матеріального заохочення головам квартальних комітетів

Керуючись п. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 16.02.2012 року № 448 «Про затвердження Положення про матеріальне заохочення голів квартальних комітетів», на виконання Програми соціального захисту населення м.Новомосковська на 2016-2020 р.р., виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати у ІІ кварталі 2018 року матеріальне заохочення головам квартальних комітетів (Додається).

2. Фінансовому управлінню Новомосковської міської ради (Дакова Т.Д.) у ІІ кварталі 2018 року здійснити фінансування матеріальної допомоги в сумі 42 900,00 грн. (сорок дві тисячі дев’ятсот грн.).

3. УДКСУ у м. Новомосковську Дніпропетровської області (Іванова О.І.) встановити  контроль за цільовим направленням коштів згідно з поданими документами, що є підставою для здійснення операцій.

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г. Горошко