ПРОЕКТ РІШЕННЯ

VIII сесія Новомосковської міської ради VII скликання

Про надання дозволу на внесення змін до пільгового договору оренди нежилого приміщення

Розглянувши листа директора Новомосковського міського центру ФЗН «Спорт для всіх» від 14.02.2017р. № 14, про облаштування дитячих роздягальнь за рахунок зменшення орендованої площі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 11,2 кв.м, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Новомосковському міському центру фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» на внесення змін до пільгового договору оренди нерухомого майна № 11/1 від 09.09.2013 року. з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська на зменшення орендованої площі з 618,85 кв.м на 607,65 кв.м.  

2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора міського центру  фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» - Резніченко Д.В., контроль покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально – культурної сфери Ляшок В.М.

 

Секретар міської ради                                                                   С. Г. Горошко