ХІХ сесія VII скликання

Про надання дозволу на внесення змін до пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з КЗ «Новомосковська ЦМЛ»

Розглянувши звернення головного лікаря КЗ «Новомосковська ЦМЛ» Сіренко Н.Г. від 21.05.2019 р.  № 91/14 щодо внесення змін  до договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Новомосковська, відповідно до рішення міської ради від 12.03.2018 року №585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ (зі змінами та доповненнями), п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» внести зміни до пільгового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з комунальним закладом «Новомосковська центральна міська лікарня» з 01.06.2019 р., в частині орендованої площі, а саме – загальна площа приміщення, що надається в оренду становить 2291,54 м2, в тому числі за адресами:
  • м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40 – 2234,71 м2;
  • м. Новомосковськ, вул. Шевченка, 39 – 56,83 м2.
  1. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д., контроль - на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                          С.Г. ГОРОШКО