ХХ сесія VІI скликання

Про надання дозволу на відчуження комунального майна – бульдозера SHANTUI SD16 VIN

У зв’язку з відсутністю потреби використання важкої будівельної техніки при здійсненні виробничої діяльності комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради, керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2007 р. № 803 «Про затвердження Порядку відчуження об'єктів державної власності», п.5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на відчуження комунального майна – бульдозера SHANTUI SD16 VIN, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська та знаходиться на балансі комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради, (балансова вартість – 2 400 000,00 грн.,), шляхом продажу на аукціоні на конкурентних засадах.

2. Директору комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради здійснити відчуження згідно чинного законодавства та відобразити в бухгалтерському обліку зміни в обліку майна на підставі договору купівлі-продажу, кошти що надійдуть від продажу, спрямувати на здійснення статутної діяльності.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови (Ковальов Д.А.), контроль – на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                                                С.Г.ГОРОШКО