ХV сесія VIІ скликання

Про надання дозволу на укладання пільгових договорів оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з КНП «Новомосковський МЦ ПМСД»

Розглянувши лист головного лікаря КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» від 30.01.2018 р. № 115 щодо продовження договорів оренди приміщень, відповідно до рішення міської ради від 12.03.2018 року № 585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ (зі змінами та доповненнями), п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на укладання пільгових договорів оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з комунальним некомерційним підприємством «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на приміщення, розташовані за адресами:

- вул. Сучкова, буд. 124,  площею 62,0 кв. м.;

- вул. Космонавтів, буд. 20, площею 137,56 кв. м.

Терміном з 01.01.2018 р. до 31.12.2018 р.

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста, контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко