ХІХ сесія VII скликання

Про надання дозволу на укладання договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, за адресою: вул. Паланочна, буд. 2, з ТОВ ВТП «Марія»

Розглянувши протокол засідання конкурсної комісії на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної  власності територіальної  громади м. Новомосковська від 20.05.2019р. №6, щодо надання в оренду нежитлового приміщення розташованого за адресою: вул. Паланочна, буд. 2, площею 23,2 м2, відповідно до рішення міської ради від 12.03.2018 р. № 585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ (зі змінами та доповненнями), п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на укладання  договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з ТОВ виробничо-торгівельним підприємством «МАРІЯ» на приміщення, розташоване за адресою: вул. Паланочна, буд. 2, площею  23,2 м2. Строком з 01.06.2019 р. до 30.04.2022 р.
  2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови , контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                            С.Г. ГОРОШКО