ХІХ сесія VII скликання

Про надання дозволу на укладання договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, за адресою: м. Новомосковськ вул. Українська, 12 з ПП «ЛІКИ»

Розглянувши протокол засідання конкурсної комісії на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська від 27.05.2019 року № 10, щодо надання в оренду нежитлового приміщення розташованого за адресою: м. Новомосковськ, вул. Українська, буд.12, площею 26,4 м2, відповідно до рішення Новомосковської міської ради від 12.03.2018 року № 585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-ХІІ (зі змінами та доповненнями), п. 31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл комунальному закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» укласти договір оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ПП «ЛІКИ», терміном з 01.06.2019 р. по 31.05.2020 р., на приміщення загальною площею 26,4 м2 за адресою: м. Новомосковськ, вул. Українська, буд.12 для використання об’єкту під роздрібну торгівлю фармацевтичними товарами.

2. Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території, а також договору страхування приміщення.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління (Дакова Т.Д.), контроль - на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                                       С.Г.ГОРОШКО