ХХ сесія VІI скликання

Про надання дозволу на продовження (поновлення) договору оренди нерухомого майна з ФОП Антоненко С.І.

Розглянувши листа фізичної особи – підприємця Антоненко Сергія Івановича, керуючись статтями 17, 19 Закону України «Про оренду державного і комунального майна», п. 31 ч. 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради №585 від 12.03.2018 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Новомосковському міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на продовження договору оренди нерухомого майна №12/2 від 01.07.2016 з ФОП Антоненко С.І., що належить до власності територіальної громади, з 01.07.2019р. терміном до 31.12.2019 р.
  2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.), контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

Секретар міської ради                                                                                С.Г. ГОРОШКО