ПРОЕКТ РІШЕННЯ

X сесія VII скликання

Про надання дозволу на продовження (поновлення) договору оренди міського стадіону «Металург»

Розглянувши листа генерального директора ТОВ ФК «Дніпро» № 482 від 09.12.2016р щодо продовження (поновлення) договору оренди міського стадіону «Металург» та наданий пакет документів, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 16.03.2005 року № 148 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська Новомосковському міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл міському центру  фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» на продовження  (поновлення) договору оренди № 1/3 від 01.01.2014р. міського стадіону «Металург» з ТОВ ФК «Дніпро», розташованого за адресою: м. Новомосковськ, вул. Паланочна, 6, що належить до власності територіальної громади, терміном до 31.12.2017р.

2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора міського центру  фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» - Резніченко Д.В., контроль покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально – культурної сфери Ляшок В.М.

 

Секретар міської ради                                                                   С. Г.Горошко