ХХ сесія VІI скликання

Про надання дозволу на погодинну оренду стадіону «Металург»

Розглянувши звернення ТОВ «СК Дніпро-1» № 151 від 01.07.2019 року про погодинну оренду стадіону «Металург», загальною площею 21663 кв. м, за адресою: вул. Паланочна, 6, м. Новомосковськ, для проведення матчів  для проведення матчів у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед молодіжних команд, керуючись п. 31 ч. 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 19 Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995р. № 786 «Про методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу», рішенням Новомосковської міської ради №585 від 12.03.2018 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Новомосковському міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на укладання договору погодинної оренди стадіону «Металург», загальною площею 21663 кв. м, за адресою: вул.Паланочна, 6, м.Новомосковськ, для проведення матчів у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед молодіжних команд.

2. Директору Новомосковського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Жадан І.О.):

2.1.      Укласти договір оренди комунального майна з ТОВ «СК Дніпро-1»  з 01.07.2019 строком до 31.12.2019.

2.2. Орендну плату за орендоване майно спрямувати на спеціальний рахунок Новомосковського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Від отриманої орендної плати відраховувати 50% до бюджету міста Новомосковська.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на   заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів         (Тихонова О.С.), контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

Секретар міської ради                                                                                    С.Г. ГОРОШКО