Про надання дозволу на перенесення рекламного засобу та внесення змін до дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 22.06.2016 р. № 234 ТОВ «Самарь Медіа»

Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Самарь Медіа», керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п. а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від  23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити ТОВ «Самарь Медіа» перенесення рекламного засобу типу «Сітілайт», S = 2,8 м² з вул. Гетьманська (Радянська), на газоні, в районі ж/б № 26 на вул. Гетьманська (Радянська), на газоні, в районі ж/б № 20.

2. Робочому органу - відділу з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.) внести зміни до дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 22.06.2016 р. № 234 в частині адреси місця розташування рекламного засобу.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

В. о. міського голови,

секретар міської ради            С. Г. Горошко