X сесія VII скликання

Про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна

Розглянувши звернення фізичної особи - підприємця Мірошника Олександра Григоровича від 31.05.2016  року за  № 3 та № 4, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. №2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, відповідно до п.31 ст.26, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Новомосковському комбінату комунальних підприємств» (директор Пивоваров С.Г.) передати в оренду строком на 10 (десять) років окреме індивідуально визначене майно, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, а саме електромеханічні атракціони та водні велосипеди з човнами (перелік майна згідно Додатку № 1, що додається), які знаходяться на території парка ім. Сучкова та перебувають на балансі вищезазначеного комунального підприємства, фізичній особі - підприємцю Мірошнику Олександру Григоровичу.

2. Встановити щорічну орендну плату за використання електромеханічних атракціонів та водних велосипедів з човнами в розмірі 7 % від незалежної експертної оцінки ринкової вартості орендованого майна відповідно до Додатку № 1.

3. Дозволити фізичній особі - підприємцю Мірошнику Олександру Григоровичу здійснити капітальний ремонт окремого індивідуального визначеного майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, а саме електромеханічних атракціонів та водних велосипедів з човнами (перелік майна згідно Додатку № 1, що додається).

4. Координацію роботи з виконання  цього рішення покласти на директора комунального підприємства «Новомосковського комбінату комунальних підприємств»  Пивоварова С.Г.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста  Карачевцева Ю.В.

Секретар міської ради                                                                             С.Г.Горошко