IV сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду

Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Днепрострой», договір оренди земельної ділянки від 23.10.2013р., реєстраційний номер об’єкта   нерухомого майна 223002712119, кадастровий номер земельної ділянки 1211900000:02:016:0098 та лист про наміри суборендаря, керуючись ст. 8 Закону України «Про оренду землі», ст.ст. 12, 123, 120, 121, п. 2 ст. 134 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.12 р. №1051 «Про затвердження порядку ведення державного земельного кадастру», ст. 24 п. 3 п. 4 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та враховуючи висновки комісії з питань містобудування, землекористування та  архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

І. Товариству з обмеженою відповідальністю «Днепрострой», (ідентифікаційний код 34359199), надати дозвіл на передачу орендованої земельної ділянки, договір оренди   від  23 жовтня 2013 р.  індексний номер витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права 13466063, земельна ділянка (кадастровий номер 1211900000:02:016:0098), розташована в м. Новомосковськ, вул. Сучкова – Короленко, для будівництва і обслуговування багатоповерхового житлового будинку (код КВЦПЗ 02.03), загальною площею 0,6066 га, в суборенду Товариству з обмеженою відповідальністю «Самаріс», (ідентифікаційний код 38231510), юридична адреса: м. Новомосковськ, вул. Сучкова 56/2, без зміни цільового призначення.

1. Умови договору суборенди земельної ділянки повинні обмежуватися умовами договору оренди земельної ділянки і не суперечити йому.

2. Строк суборенди не може перевищувати строку визначеного договором оренди землі.

ІІ. Зобов’язати землекористувачів зазначених в рішенні:

1. Протягом двох місяців з моменту прийняття даного рішення, сторонам укласти договір суборенди земельної ділянки.

2. Звернутися до Державного кадастрового реєстратора та подати відповідну заяву про державну реєстрацію права суборенди на земельну ділянку та необхідні матеріали.

3. Протягом 6 (шести) місяців здійснити державну реєстрацію права суборенди на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства та надати в податкову інспекцію відповідні відомості.

4. Використовувати земельну ділянку виключно за цільовим призначенням з дотриманням вимог природоохоронного законодавства.

5. Забезпечити виконання вимог викладених у ст. 48 Закону України «Про охорону земель» та всіх інших вимог, передбачених чинним законодавством, що регулюють діяльність у певних сферах господарювання.

6. Дотримуватись обов’язків встановлених ст. 96 Земельного кодексу України, Закону України «Про благоустрій».

III. Відповідним організаціям внести зміни до земельно - кадастрової документації.

IV. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та  архітектури (Барсук М.О.), координацію – першого заступника міського голови (Карачевцева Ю.В.).

Секретар міської ради                                                                                              Горошко С.Г.