ПРОЕКТ РІШЕННЯ

XI сесія VII скликання

Про надання дозволу на передачу комунального майна в оренду

З метою ефективного використання нерухомого майна комунальної власності, покращення фінансового стану комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» та розвитку здорової конкуренції на ринку оренди нерухомого майна, Законом України «Про оренду державного  та комунального майна», керуючись рішенням Новомосковської міської ради  № 332 від 07.06.2007 року та  п. 31 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» на передачу в оренду нерухомого майна, розташованого за адресою: вул. Зіни Білої, 156-Б площею 37,7 м2 та вул. Подолянська, 1 площею 694,4 м2.

2. КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» оголосити конкурс на право оренди, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В, та на постійно діючу депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Секретар міської ради                                                                   С.Г. Горошко