ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХХ сесія VІI скликання

Про надання дозволу на оренду спортивного залу закладу загальної середньої освіти № 15 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів за адресою вул. Паланочна, 33, м. Новомосковськ

Розглянувши звернення Єрмакової Маргарити Едуардівни від 03.09.2019 року про надання дозволу на погодинну оренду спортивного залу закладу загальної середньої освіти № 15 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Паланочна, 33, м. Новомосковськ, загальною площею 111,3 кв.м., для проведення занять з хореографії для учнів закладу освіти, керуючись п. 31 ч. 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 19 Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995р. № 786 «Про методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу», adana escort рішенням Новомосковської міської ради №585 від 12.03.2018 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради на передачу в погодинну оренду спортивного залу закладу загальної середньої освіти № 15 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів, загальною площею 111,3 кв.м., за адресою: вул. Паланочна, 33, м. Новомосковськ, Єрмаковій Маргариті Едуардівні, для проведення занять з хореографії.

2. Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Грицків Л.А.):

2.1. Укласти договір оренди комунального майна з Єрмаковою Маргаритою Едуардівною з 03.09.2019 року строком на 1 рік.

  1. Орендну плату за орендоване майно спрямувати на спеціальний рахунок управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.
  2. Від отриманої орендної плати відраховувати 50% до бюджету міста Новомосковська.
  1. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.), контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

 

Секретар міської ради                                                                                С.Г. ГОРОШКО