ХІІІ сесія VIІ скликання

Про інвентаризацію та прийняття на баланс Комунальним підприємством «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради дворових проїздів, внутрішньодворового освітлення та зелених насаджень

Керуючись Законом України 25, 59, 60 «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», з метою забезпечення благоустрою міста Новомосковська, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради провести інвентаризацію та паспортизацію дворових проїздів (за адресами згідно Додатку 1) та прийняти їх на баланс, відповідно до вимог чинного законодавства.

2. Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради провести інвентаризацію внутрішньодворового освітлення (за адресами згідно Додатку 1) та прийняти їх на баланс, відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради провести інвентаризацію зелених насаджень, розташованих на прибудинкових територіях (за адресами згідно Додатку 1), зі складанням реєстру зелених насаджень за видовим складом і віком, та прийняти їх на баланс, відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради (Сігіду С.Ю.), контроль – на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва (Морозова К.М.).

Секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко