ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХІХ сесія VII скликання

Про дозвіл розробки містобудівної документації – детального плану частини території, обмеженої вулицями Сучкова, Зелінського, Кущівська та провулком Зелінського, у м. Новомосковську Дніпропетровської області

Розглянувши звернення гр. Залуніної Т.В. від 22.05.2019р. № З-635 про необхідність розроблення детального плану частини території, обмеженої вулицями Сучкова, Зелінського, Кущівська та пров. Зелінського у м. Новомосковську Дніпропетровської області, з метою уточнення положення генерального плану міста  та визначенням можливості використання частини орендованої  земельної ділянки (кадастровий номер -1211900000:04:004:0089, договір оренди №04:09:126:00010 від 28.01.2009р.) за адресою: Дніпропетровська м. Новомосковськ, провулок Жовтневий, 2а під житлову забудову, з подальшою зміною цільового використання із земель для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  на землі житлової забудови, у відповідності до п. 4 ст. 10, п. 1 ст. 19, ст. 20, ст. 21, п. 4 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а також, у відповідності до п. 4.3 Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», керуючись п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на розроблення детального плану частини території, обмеженої вулицями Сучкова, Зелінського, Кущівська та провулком Зелінського, у м. Новомосковську Дніпропетровської області.

2. Визнати замовником на виконання детального плану частини території, обмеженої вулицями Сучкова, Зелінського, Кущівська та провулком Зелінського, у м. Новомосковську Дніпропетровської області – виконавчий комітет Новомосковської міської ради.

3. Визначити відповідальним за розроблення містобудівної документації, вказаної в п. 1 цього рішення гр. Залуніну Т.В.

4. Громадянці Залуніній Т.В.:

4.1. забезпечити розроблення у суб’єкта господарювання, який має ліцензію на розроблення детальних планів території, містобудівної документації, вказаної в п. 1 цього рішення;

4.2. здійснити фінансування робіт з виготовлення містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення, за рахунок власних коштів;

4.3. після розроблення проекту містобудівної документації, вказаної у п. 1 цього рішення, для врахування громадських інтересів, звернутись до Новомосковської міської ради щодо проведення громадських слухань.

5. Розроблені проектні матеріали надати у відділ земельних відносин, містобудування та архітектури виконавчого комітету Новомосковської міської ради в електронних і паперових носіях для подальшого розгляду містобудівною радою. З результатами громадського обговорення подати на затвердження Новомосковській міській раді.

6. Відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та прес-служби організувати оприлюднення цього рішення у міських засобах масової інформації.

7. Координацію по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови, контроль – на постійну депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та архітектури.

 

Секретар міської ради                                                          С.Г. ГОРОШКО