ПРОЕКТ РІШЕННЯ

XI сесія VII скликання

Про дозвіл пільгової оренди спортивної зали СЗШ № 2 за адресою вул. Калнишевського,19 м. Новомосковськ

Розглянувши звернення керівника комунального позашкільного навчального закладу «Новомосковська комплексна дитячо – юнацька спортивна школа» Скляренко С.М. про надання дозволу з погодинною орендою  спортивної зали СЗШ № 2 загальною площею 118 м², за адресою вул. Калнишевського (Червоноармійська), 19, м. Новомосковськ, для проведення навчально – тренувальних занять відділення легкої атлетики в осінньо – зимовий період 2017 – 2018 роки

Керуючись підпунктом 31 пунктом 1 статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 19 Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995р. № 786 «Про методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу»  рішенням Новомосковської міської ради від 09.08.2012р. № 608 «Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 07.06.2007р. № 332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської  ради (Павлік О.С.)

1.1. Дозволити погодинну безоплатну оренду спортивної зали загальною площею 118м² в будівлі СЗШ № 2, за адресою вул. Калнишевського (Червоноармійська), 19, м. Новомосковськ, для проведення навчально – тренувальних занять відділення легкої атлетики КПНЗ «НКДЮСШ» в позаурочний  час за  графіком – вівторок, четвер, п’ятниця (4,5 години тиждень).

1.2. Укласти договір про безоплатну оренду комунального майна між управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради та комунальним позашкільним навчальним закладом «Новомосковська комплексна дитячо – юнацька спортивна школа»  на термін з 01.10.2017 року по 30 березня 2018 року.

2. Орендодавцю укласти договір з орендарем на участь у витратах з утримання будинків і споруд та прибудинкової території..

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти  Павлік О.С.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери В.М.Ляшок.

 

Секретар міської  ради                                               С.Г. Горошко