X сесія VII скликання

Про дозвіл оренди частини нежитлового комунального майна за адресою пл. Героїв, 9, м. Новомосковськ

Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Глущенка Д.О. про надання дозволу  оренди частини нежитлового комунального майна площею 73,77 м. кв. за адресою площа Героїв, 9, м. Новомосковська, з метою надання освітніх інформаційних послуг дітям м. Новомосковська.

Керуючись п.31 ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 19 Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995р. № 786 «Про методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу»,  рішенням Новомосковської міської ради від 09.08.2012р. № 608 «Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 07.06.2007р. № 332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Павлік О.С.)

1.1. Дозволити оренду частини нежитлового комунального майна  площею 73,77м. кв., за адресою пл. Героїв, 9 м. Новомосковськ, з метою надання освітніх інформаційних послуг дітям  м. Новомосковська.

2. Директору центру позашкільної роботи ( Сергієнко Н.А.):

2.1. Укласти договір оренди майна з ФОП Глущенко Д.О. з 01.06.2017 року на термін 2 роки 11 місяців.

2.2. Орендну плату за орендуєме майно зараховувати до спеціального рахунку центру позашкільної роботи

2.3. Директору центру позашкільної роботи  (Сергієнко Н.А.) від отриманої орендної плати відраховувати 50% до місцевого бюджету Новомосковської міської ради.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти - Павлік О.С.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери В.М.Ляшок.

Секретар міської  ради                                                         С.Г. Горошко