ПРОЕКТ РІШЕННЯ

XI сесія VII скликання

Про дозвіл на оренду спортивної зали СЗШ № 7 з інтернатним відділенням за адресою вул. О.Мітягіна, 21 м. Новомосковська

Розглянувши звернення керівника громадської організації «кст Віват Дніпро» Шестакова П.П. про надання дозволу в погодинну оренду актової зали СЗШ № 7 з інтернатним відділенням загальною площею 138,96 м², за адресою вул. О.Мітягіна (Боженка), 21, м. Новомосковськ, для проведення навчальних занять зі спортивно – бальних танців для дітей школи та мікрорайону.

Керуючись підпунктом 31 пунктом 1 статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 19 Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995р. № 786 «Про методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу», рішенням Новомосковської міської ради від 09.08.2012р. № 608 «Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 07.06.2007р. № 332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Павлік О.С.)

1.1. Дозволити погодинну оренду актової зали загальною площею 138,96 м² в будівлі СЗШ № 7 з інтернатним відділенням, за адресою  вул. О.Мітягіна (Боженко),21, м. Новомосковськ, для проведення навчальних занять зі спортивно – бальних танців  в позаурочний  час за  графіком – понеділок, середа  (4 години на тиждень).

1.2. Укласти договір оренди комунального майна між громадською організацією «клуб спортивного танцю Віват Дніпро» та управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 01.09.2017 року на термін 2 роки 11 місяців.

1.3. Орендну плату за орендуєме майно зараховувати на спеціальний рахунок управління освіти.

2. Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради  від отриманої орендної плати відраховувати 50% до місцевого бюджету Новомосковської міської ради.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти  Павлік О.С.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери В.М.Ляшок.

 

Секретар міської  ради                                               С.Г. Горошко