XI сесія VII скликання

Про дозвіл на оренду спортивної зали колегіуму № 11 за адресою вул. Г.Зелінського, 5 м. Новомосковська

Розглянувши звернення керівника громадської організації «кст Віват Дніпро» Шестакова П.П. про надання дозволу в погодинну оренду  спортивної зали площею 111м.кв. та спортивної зали  1-3 класів площею 49 м. кв. в будівлі колегіуму № 11, за   адресою вул. Г. Зелінського (Жовтнева), 5, м. Новомосковська, для проведення навчальних занять зі спортивно – бальних танців для дітей школи та мікрорайону.

Керуючись підпунктом 31 пунктом 1 статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 19 Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995р. № 786 «Про методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу»,  рішенням Новомосковської міської ради від 09.08.2012р. № 608 «Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 07.06.2007р. № 332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Павлік О.С.)

1.1. Дозволити погодинну оренду спортивної зали  площею 111м. кв. та спортивної зали 1-3 класів  площею 49 м. кв. (загальною площею 160 м.кв.) в будівлі колегіуму № 11, за адресою вул. Г. Зелінського (Жовтнева), 5, м. Новомосковськ, для проведення навчальних занять зі спортивно –бальних танців в позаурочний  час за  графіком – понеділок, середа, п’ятниця (8 годин на тиждень).

2. Директору колегіуму № 11 ( Третьякова Т.М.):

2.1. Укласти договір погодинної оренди комунального майна з керівником громадської організації «Клуб спортивного танцю Віват Дніпро» Шестаковим П.П. з 01.09.2017 року на термін 2 роки 11 місяців.

2.2. Орендну плату за орендуєме комунальне майно зараховувати на спеціальний рахунок колегіуму №11.

2.3. Директору колегіуму № 11  (Третьякова Т.М.) від отриманої орендної плати відраховувати 50%  до місцевого бюджету Новомосковської міської ради.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти  Павлік О.С.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери В.М.Ляшок.

Секретар міської  ради                                                         С.Г. Горошко